Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK
Angielski layouts.de-at layouts.fr-be Bułgarski Chorwacki layouts.sr-me Czeski layouts.et layouts.fi Francuski layouts.el Hiszpański Holenderski layouts.en-ie Litewski Łotewski Niemiecki Polski layouts.pt Rosyjski Rumuński layouts.sr Słowacki layouts.sl Ukraiński Węgierski Włoski

Kod rabatowy:REA10

Nowoczesne panele prysznicowe co raz częściej są stosowane.

Co raz częściej klasyczny zestaw prysznicowy zastępuje się zupełnie nowym panelem prysznicowym. Dzięki jego wykorzystaniu w swojej łazience można utworzyć mini SPA. Idealnie zastąpi w tym przypadku wannę z hydromasażem. Ogromny wybór w sklepach internetowych t. j www.lazienka-rea.com.pl daje szansę na odnalezienie najlepszego rozwiązania według swoich potrzeb.

Jaki element posiada niemalże każdy panel prysznicowy? W dużej mierze chodzi tutaj głównie o dysze będące przymocowane do panelu głównego. W zależności od wersji, woda będzie wypływać o różnorodnym strumieniu jak i również ciśnieniu. Klasycznie jeden panel składa się z od 6 do 8 dysz. Wytwarzanie dotyczy jednego lub więcej rodzajów strumieni. Z pewnością każdy panel prysznicowy składa się z deszczownicy oraz rączki prysznicowej. Jaki jest najważniejszy warunek w przypadku zagwarantowania ciągłości pracy panelu prysznicowego? Kluczowe w tym przypadku jest zapewnienie właściwego ciśnienia wody. Bezpośrednio przed wykonaniem zakupu klient winien się zdecydować na sprawdzenie tego czy występować będzie odpowiednie ciśnienie wody, które jest niezbędne do prawidłowego działania wybranej wersji, a także dokonanie sprawdzenia pod kątem parametrów domowej wodnej instalacji. Nie weryfikując tego może się okazać tak, że to będzie szczególnie potrzebne w odniesieniu do domów i mieszkach gdzie występować będzie podgrzewacz przepływowy wody. Wystąpić może również brak spełnień wymagań producenta, a w takiej sytuacji wprowadzenie panelu prysznicowego okaże się nieuzasadnione.

Jeśli chodzi o obsługę oraz o ustawienie poszczególnych funkcji tego typu urządzeń można to wykonać przy skorzystaniu sterowania systemu. Jego złożoność będzie uzależniona przede wszystkim od tego jak bardzo rozszerzony może być panel prysznicowy na jaki zdecydował się klient. W najbardziej wyrafinowanych wersjach bez żadnych przeszkód uda się regulować ciśnienie wody oraz strumień. Bardzo powszechne rozwiązanie w tym przypadku będzie dotyczyć wyposażenia panelu w termostat, który da szansę na dokładne skorygowanie temperatury wody. Ważne są w tym przypadku również regulatory natężenia występującego światła LED w kabinie. Decydując się na ostateczny zakup najważniejsze jest to, aby tak naprawdę dopasować wszystkie akcesoria do wnętrza swojej łazienki. Wszystko powinno w sposób idealny współgrać z całością pomieszczenia. Kupowanie całości zestawu winno być przemyślane w sposób rzetelny i prawdziwy.

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!