Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK
Angielski layouts.de-at layouts.fr-be Bułgarski Chorwacki layouts.sr-me Czeski layouts.et layouts.fi Francuski layouts.el Hiszpański Holenderski layouts.en-ie Litewski Łotewski Niemiecki Polski layouts.pt Rosyjski Rumuński layouts.sr Słowacki layouts.sl Ukraiński Węgierski Włoski

Kod rabatowy:REA10

Plusy z posiadania kabiny prysznicowej.

Klient, który dopiero co urządza łazienkę stoi z pewnością przed pewnego rodzaju dylematem. Czy lepiej wybrać wannę czy warto się zdecydować się na kabinę prysznicową? Na pewno w tej mniejszej łazience lepiej pasować będzie prysznic. Jednak przed podjęciem ostatecznej decyzji warto zapoznać się z plusami i minusami tego rozwiązania.

Niewątpliwie kabiny prysznicowe składają się z pewnego rodzajów podstawowych korzyści. Podstawowy to oczywiście niezbyt duża przestrzeń, która jest niezbędna do jej zamontowania. Jeśli chodzi od kompaktowość to osiągnie lepszy rezultat jak wanna. Decydując się na zakup kabiny prysznicowej w sklepie internetowych z solidną marką www.lazienka-rea.com.pl można liczyć na wybór różnych rozmiarów. Oprócz tego, do ich montażu uda się skorzystać ze skomplikowanych do zabudowy wnęk w pomieszczeniach. Praktyczne zastosowanie mają także kabiny narożnikowe. Bardzo często są one umiejscawiane w narożniku łazienki. Praktykuję się to w tym momencie gdy klient podejmuje decyzje o modelu zaokrąglonym. Z pewnością tego rodzaju urządzenie może tak naprawdę zagwarantować swobodę ruchu w czasie czynności higienicznych. Oszczędność przestrzeni to niejedyny plus, który wynika ze względu na zastosowanie prysznica. Można śmiało powiedzieć, że decydując się na to klient jest w stanie zaoszczędzić wodę. Szacunkowo oznacza to, że w czasie kąpieli w wannie traci się jej więcej zamiast biorąc prysznic. Następny atut takiego rozwiązania to oczywiście higieniczność tej metody. Spłukiwanie ciała wodą dotyczy zmycia brudu oraz potu będącego odprowadzany z brodzika do odpływu. W czasie kąpieli w wannie zanieczyszczenie z wody gromadzą się na ściankach, a także na dnie. Dostępność brodzików dotyczy wysokości od kilku do kilkunastu centymetrów. Warto mieć świadomość tego, że kabina prysznicowa wolnostojąca może zostać zamontowana bez wykorzystania brodzika.

Wybierając kabiny prysznicowe warto zwrócić uwagę na kilka istotnych elementów. W przypadku wyboru modeli narożnych należy mieć świadomość tego, że zajmują one niewiele, a ich wygląd jest niezwykle estetyczny. Przyścienne kabiny umiejscowione są z pewnością przy jednej ze ścian. Takie rozwiązanie na pewno mało kiedy stosuję się w zakresie niedużych pomieszczeń. Do czego idealnie będą pasować kabiny wnękowe? Na pewno jest to bardzo dobry pomysł do zagospodarowania wnęk(wynika to z części projektowej albo wykonywanych specjalnie. Zastosowanie brodzika nie musi być obligatoryjne. Zamiast tego można pomyśleć o wyborze wyprofilowanych płytek i zamontowaniu ich w podłodze.

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!