Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK
Angielski layouts.de-at layouts.fr-be Bułgarski Chorwacki layouts.sr-me Czeski layouts.et layouts.fi Francuski layouts.el Hiszpański Holenderski layouts.en-ie Litewski Łotewski Niemiecki Polski layouts.pt Rosyjski Rumuński layouts.sr Słowacki layouts.sl Ukraiński Węgierski Włoski

Kod rabatowy:REA10

Plusy i minusy baterii podtynkowych w łazienkach armatury podtynkowej.

Śmiało należy powiedzieć o tym, że to właśnie baterie podtynkowe mogą zyskiwać co raz większą liczbę zwolenników. Dotyczy to z pewnością instalatorów, inwestorów indywidualnych oraz projektantów wnętrz. Taki wzrost można zauważyć z pewnością w sklepach internetowych m.in. w www.lazienka-rea.com.pl.

Jaka jest główna ich przewaga nad armaturą tradycyjną? Przede wszystkim chodzi o niezwykle nowoczesny, a także minimalistyczny charakter. Występują tutaj oczywiście zdecydowanie większe możliwości aranżacyjne w przypadku do wnętrza. Oczywiście korzystne strony baterii podtynkowych nie będą się kończyć. Nie należy również zapominać o ich wadach. Produkcja baterii podtynkowych opiera się głównie na zasadzie iż to co nie upiększa wnętrza musi być schowane przed oczami posiadacza tego rozwiązania. Z pewności ten efektywny design będzie idealnie pasować do nowoczesnej łazienki. Rozwiązania podtynkowe to na pewno bardzo dobry wybór w przypadku niedużych łazienek. Na pewno tutaj każdy centymetr jest bardzo istotny.

Jakie najczęściej występują baterie podtynkowe? Na pewno można powiedzieć o tych prysznicowych. Jeśli chodzi o baterie umywalkowe, natryskowo-wannowe, wannowe i bidetowe ich występowanie jest niewielkie. Taka bateria to wersja jaka jednouchwyt oraz dwuuchwyt. Klienci mogą się dość często decydować na termostatyczną baterię. Przy jej wykorzystaniu można w bardzo dokładny sposób zweryfikować ustawienie temperatury wody. Jeśli chodzi o armaturę podtynkową to ona tak naprawdę może się składać z dwóch części, pierwsza z nich to natynkowa, a kolejna to podtynkowa. Natynkowe rozwiązanie dotyczy części baterii, która jest z reguły widoczna. Znajduję się w tym miejscu dźwignia regulacji temperatury oraz moc strumienia oraz maskująca rozeta. W przypadku podtynkowej warto powiedzieć o elementach gwarantujących dostarczenie wody, wszystko jest ukryte w ścianie. W procesie montażu podłączeń oraz mieszacza z pewnością zostać może widoczny rozeta oraz uchwyt baterii. Na pewno zabudowane elementy instalacyjne nie będą w żaden sposób narażone na żadnego rodzaju mechaniczne uszkodzenia. Występować będzie oczywiście ograniczenie pod względem eskpozycji na dłuższe oddziaływanie wilgoci. Wiadomość taka, że wszystkie podłączenia schowane są podtynkiem może w prosty sposób utrzymać czystość. Wszystkie elementy o trudnej konstrukcji są niewidoczne i ich mycie nie jest konieczne. Chcąc osiągnąć najważniejsze korzyści z zamontowania natryskowego zestawu podtynkowego niezbędne jest to, aby odpowiednio dobrać elementy.

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!