Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK
Polski Angielski Niemiecki Czeski Francuski Litewski Rosyjski Rumuński Słowacki Węgierski Włoski Bułgarski Ukraiński Hiszpański layouts.et Chorwacki Łotewski Holenderski layouts.me Serbski layouts.bn Austriacki layouts.ie layouts.si layouts.pt layouts.fi layouts.el

Kod rabatowy:REA10

Plusy i minusy baterii podtynkowych w łazienkach armatury podtynkowej.

Śmiało należy powiedzieć o tym, że to właśnie baterie podtynkowe mogą zyskiwać co raz większą liczbę zwolenników. Dotyczy to z pewnością instalatorów, inwestorów indywidualnych oraz projektantów wnętrz. Taki wzrost można zauważyć z pewnością w sklepach internetowych m.in. w www.lazienka-rea.com.pl.

Jaka jest główna ich przewaga nad armaturą tradycyjną? Przede wszystkim chodzi o niezwykle nowoczesny, a także minimalistyczny charakter. Występują tutaj oczywiście zdecydowanie większe możliwości aranżacyjne w przypadku do wnętrza. Oczywiście korzystne strony baterii podtynkowych nie będą się kończyć. Nie należy również zapominać o ich wadach. Produkcja baterii podtynkowych opiera się głównie na zasadzie iż to co nie upiększa wnętrza musi być schowane przed oczami posiadacza tego rozwiązania. Z pewności ten efektywny design będzie idealnie pasować do nowoczesnej łazienki. Rozwiązania podtynkowe to na pewno bardzo dobry wybór w przypadku niedużych łazienek. Na pewno tutaj każdy centymetr jest bardzo istotny.

Jakie najczęściej występują baterie podtynkowe? Na pewno można powiedzieć o tych prysznicowych. Jeśli chodzi o baterie umywalkowe, natryskowo-wannowe, wannowe i bidetowe ich występowanie jest niewielkie. Taka bateria to wersja jaka jednouchwyt oraz dwuuchwyt. Klienci mogą się dość często decydować na termostatyczną baterię. Przy jej wykorzystaniu można w bardzo dokładny sposób zweryfikować ustawienie temperatury wody. Jeśli chodzi o armaturę podtynkową to ona tak naprawdę może się składać z dwóch części, pierwsza z nich to natynkowa, a kolejna to podtynkowa. Natynkowe rozwiązanie dotyczy części baterii, która jest z reguły widoczna. Znajduję się w tym miejscu dźwignia regulacji temperatury oraz moc strumienia oraz maskująca rozeta. W przypadku podtynkowej warto powiedzieć o elementach gwarantujących dostarczenie wody, wszystko jest ukryte w ścianie. W procesie montażu podłączeń oraz mieszacza z pewnością zostać może widoczny rozeta oraz uchwyt baterii. Na pewno zabudowane elementy instalacyjne nie będą w żaden sposób narażone na żadnego rodzaju mechaniczne uszkodzenia. Występować będzie oczywiście ograniczenie pod względem eskpozycji na dłuższe oddziaływanie wilgoci. Wiadomość taka, że wszystkie podłączenia schowane są podtynkiem może w prosty sposób utrzymać czystość. Wszystkie elementy o trudnej konstrukcji są niewidoczne i ich mycie nie jest konieczne. Chcąc osiągnąć najważniejsze korzyści z zamontowania natryskowego zestawu podtynkowego niezbędne jest to, aby odpowiednio dobrać elementy.

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!