Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK
Polski Angielski Niemiecki Czeski Francuski Litewski Rosyjski Rumuński Słowacki Węgierski Włoski Bułgarski Ukraiński Hiszpański layouts.et Chorwacki Łotewski Holenderski layouts.me Serbski layouts.bn Austriacki layouts.ie layouts.si layouts.pt layouts.fi layouts.el

Kod rabatowy:REA10

Akcesoria i części do kabin prysznicowych – na jakie produkty warto zwrócić uwagę?

Samodzielne urządzanie łazienki nie należy do łatwych. Należy bowiem zwrócić uwagę na całą masę szczegółów determinujących nie tylko wygląd, ale i funkcjonalność pomieszczenia, która w tym przypadku jest niezwykle istotna. Nie wystarczy więc jedynie zdecydować, czy w łazience stanie prysznic, czy wanna, po czym wybrać zgodny z własnym gustem model. Każdy element wyposażenia łazienki powinien być idealnie dostosowany do wymogów związanych z wymiarami, proporcjami i rozkładem pomieszczenia. Takie produkty jak akcesoria do kabiny prysznicowej mogą pomóc ją spersonalizować i dopasować do łazienki. Niekiedy wymiana akcesoriów pozwala też odświeżyć wystrój i uniknąć kosztownego remontu. Podpowiadamy, jakie produkty dostępne są na rynku i na co warto zwrócić uwagę.

Odśwież swoją łazienkę – praktyczne elementy kabiny prysznicowej

Zacinające się drzwi kabiny na tyle Cię denerwują, że rozważasz remont łazienki? Niekiedy wystarczy wymiana części do kabiny prysznicowej, aby znowu cieszyć się jej doskonałą funkcjonalnością. W przypadku drzwi przesuwanych, takim elementem są rolki do kabiny prysznicowej. Warto zawsze mieć zapasowy zestaw w pogotowiu, po to, by móc w każdej chwili dokonać ich wymiany.

Odświeżyć wygląd łazienki może pomóc też np. nowy uchwyt do drzwi. Jeśli Twoja stara klamka straciła swój blask, pokryta ciężkimi do usunięcia osadami z mydła i kamieniem lub po prostu nie odpowiada Ci jej staromodny kształt, zainwestuj w model o nowoczesnej formie. Niewielka zmiana w obrębie dodatków potrafi znacząco odmienić charakter łazienki.

Idealne dopasowanie – akcesoria do kabin prysznicowych

Akcesoriami do kabin prysznicowych warto zainteresować się jednak także podczas urządzania lub remontu łazienki. Ciekawym gadżetem są m.in. profile poszerzające do kabin i drzwi, które w prosty sposób pozwalają dopasować kabinę do miejsca montażu. Uniwersalne profile umożliwią montaż kabiny we wnęce o niestandardowych wymiarach lub skorygują krzywiznę ścian, gwarantując perfekcyjne dopasowanie, a co za tym idzie także wygląd i funkcjonalność prysznica.

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!