Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK
Angielski layouts.de-at layouts.fr-be Bułgarski Chorwacki layouts.sr-me Czeski layouts.et layouts.fi Francuski layouts.el Hiszpański Holenderski layouts.en-ie Litewski Łotewski Niemiecki Polski layouts.pt Rosyjski Rumuński layouts.sr Słowacki layouts.sl Ukraiński Węgierski Włoski

Kod rabatowy:REA10

Akcesoria i części do kabin prysznicowych – na jakie produkty warto zwrócić uwagę?

Samodzielne urządzanie łazienki nie należy do łatwych. Należy bowiem zwrócić uwagę na całą masę szczegółów determinujących nie tylko wygląd, ale i funkcjonalność pomieszczenia, która w tym przypadku jest niezwykle istotna. Nie wystarczy więc jedynie zdecydować, czy w łazience stanie prysznic, czy wanna, po czym wybrać zgodny z własnym gustem model. Każdy element wyposażenia łazienki powinien być idealnie dostosowany do wymogów związanych z wymiarami, proporcjami i rozkładem pomieszczenia. Takie produkty jak akcesoria do kabiny prysznicowej mogą pomóc ją spersonalizować i dopasować do łazienki. Niekiedy wymiana akcesoriów pozwala też odświeżyć wystrój i uniknąć kosztownego remontu. Podpowiadamy, jakie produkty dostępne są na rynku i na co warto zwrócić uwagę.

Odśwież swoją łazienkę – praktyczne elementy kabiny prysznicowej

Zacinające się drzwi kabiny na tyle Cię denerwują, że rozważasz remont łazienki? Niekiedy wystarczy wymiana części do kabiny prysznicowej, aby znowu cieszyć się jej doskonałą funkcjonalnością. W przypadku drzwi przesuwanych, takim elementem są rolki do kabiny prysznicowej. Warto zawsze mieć zapasowy zestaw w pogotowiu, po to, by móc w każdej chwili dokonać ich wymiany.

Odświeżyć wygląd łazienki może pomóc też np. nowy uchwyt do drzwi. Jeśli Twoja stara klamka straciła swój blask, pokryta ciężkimi do usunięcia osadami z mydła i kamieniem lub po prostu nie odpowiada Ci jej staromodny kształt, zainwestuj w model o nowoczesnej formie. Niewielka zmiana w obrębie dodatków potrafi znacząco odmienić charakter łazienki.

Idealne dopasowanie – akcesoria do kabin prysznicowych

Akcesoriami do kabin prysznicowych warto zainteresować się jednak także podczas urządzania lub remontu łazienki. Ciekawym gadżetem są m.in. profile poszerzające do kabin i drzwi, które w prosty sposób pozwalają dopasować kabinę do miejsca montażu. Uniwersalne profile umożliwią montaż kabiny we wnęce o niestandardowych wymiarach lub skorygują krzywiznę ścian, gwarantując perfekcyjne dopasowanie, a co za tym idzie także wygląd i funkcjonalność prysznica.

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!