Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK
Angielski layouts.de-at layouts.fr-be Bułgarski Chorwacki layouts.sr-me Czeski layouts.et layouts.fi Francuski layouts.el Hiszpański Holenderski layouts.en-ie Litewski Łotewski Niemiecki Polski layouts.pt Rosyjski Rumuński layouts.sr Słowacki layouts.sl Ukraiński Węgierski Włoski

Kod rabatowy:REA10

Dlaczego warto zdecydować się na kabinę prysznicową?

Prostokątne kabiny prysznicowe to najpopularniejsze i najbardziej funkcjonalne elementy sanitarne. Z powodzeniem dopasowują się do łazienek o różnych metrażach, ponieważ występują w kilku rozmiarach. Dlatego w ofercie naszego sklepu znajdziesz przestronne kabiny prysznicowe 90×120 lub kompaktowe kabiny 70×80. Każda z nich wygląda stylowo.

Nowoczesne wzornictwo

Prostokątna kabina prysznicowa zapewnia nie tylko relaks pod natryskiem, ale także cieszy oko. Przykład? Seria kabin prysznicowych 80×100 REA, które doskonale wpisują się w aranżacje minimalistycznych łazienek. Znaczna część ścian i drzwi jest przeszklona, dzięki czemu całość wygląda elegancko. Podobny zabieg został wykorzystany w projektach innych kabin prysznicowych — 80×100 czy podobnych rozmiarowo kabin prysznicowych 70×100. W obydwu przypadkach mamy do czynienia z produktami, które sprawiają wrażenie lekkich i nie przytłaczają wnętrza. Dopełnieniem są delikatne stalowe okucia.

Wybór kabiny

Bez względu na to, czy urządzasz dużą łazienkę czy masz do zagospodarowania mniejsze pomieszczenie ważne jest, aby styl kabiny harmonizował z ogólnym klimatem wnętrza. Dlatego zakup nowoczesnej kabiny prysznicowej 80×100 jest dobrym wyborem. Podobnie jak inne modele z tej serii (np. kabina prysznicowa 80×120 My Space czy Best) są one nie tylko eleganckie, ale także solidne. To szczególnie ważna cecha produktów łazienkowych, narażonych na częstą eksploatację w wilgotnym i zamkniętym pomieszczeniu.

Produkowane ze szkła hartowanego prostokątne kabiny prysznicowe wyposażone są w dodatkowe powłoki, które skraplanie wody na powierzchnię szkła. Oznacza to, że utrzymanie w czystości kabiny prysznicowej 70×90 czy kabiny 80×100 staje się dużo łatwiejsze.
Wyposażenie łazienki jest pracochłonnym zadaniem. Stając przed dylematem, jakie urządzenia sanitarne wybrać weź pod uwagę przede wszystkim rozmiar kabiny, design oraz jakość wykonania. Będą Ci one bowiem służyły przez dłuższy czas.

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!