Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK
Angielski layouts.de-at layouts.fr-be Bułgarski Chorwacki layouts.sr-me Czeski layouts.et layouts.fi Francuski layouts.el Hiszpański Holenderski layouts.en-ie Litewski Łotewski Niemiecki Polski layouts.pt Rosyjski Rumuński layouts.sr Słowacki layouts.sl Ukraiński Węgierski Włoski

Kod rabatowy:REA10

Stwórz ekskluzywną łazienkę dzięki umywalce nablatowej

W ostatnich latach umywalki nablatowe stały się jednym z najmodniejszych elementów wyposażenia łazienek. Użytkownicy zwracają uwagę na nowoczesność tego rozwiązania, z kolei fachowcy podkreślają funkcjonalność umywalki nablatowej. W odpowiedzi na rynkowe trendy, projektanci marki Rea prezentują urządzenia sanitarne w różnych kształtach, typach i rozmiarach.

Kupujemy umywalki nablatowe

Zanim zdecydujesz się na zakup modnej umywalki naszafkowej, wykonaj dokładne pomiary. W przeciwieństwie do klasycznych zlewów, modele nablatowe są wyeksponowane w całości. Blat pod nimi trzeba dopasować do kształtu i wielkości misy. Co do formy, możesz wybrać umywalkę nablatową okrągłą, owalną lub prostokątną. Tak duży wybór sprawia, że w sklepie Rea bez trudu znajdziesz urządzenia sanitarne dopasowane idealnie do stylu łazienki i oczekiwań jej użytkowników. W bardziej przestronnych wnętrzach doskonale wyglądają dwie małe umywalki nablatowe umieszczone obok siebie lub jedna większa w kształcie prostokąta. Umożliwiają one jednoczesną wygodna pielęgnację dwóch osób. Którą opcję wybrać? To zależy od preferencji, wolnego miejsca oraz budżetu. Do dwóch owalnych umywalek nablatowych będziesz musiał dokupić dwie baterie.

Designerskie wyposażenie łazienki

Funkcjonalna łazienka może być jednocześnie designerska. Aby osiągnąć oszałamiający efekt końcowy nie rezygnuj ze swojego stylu w tym wnętrzu. Wybór umywalki łazienkowej nablatowej będzie najlepszym pomysłem do pomieszczeń utrzymanych w stylu skandynawskim, glamour, klasycznym czy minimalistycznym. W połączeniu z eleganckim syfonem zyskasz wygodną i piękną przestrzeń. Co równie istotne umywalkę nablatową prostokątną czy owalną łatwo utrzymasz w czystości. Podczas sprzątania dotrzesz nawet do miejsc, które w modelach wpuszczanych w szafkę, są niedostępne.

Dodatkową zaletą umywalki nablatowej prostokątnej jest fakt, że możesz na jej obrzeżach umieścić kosmetyki czy przybory toaletowe. W modelach owalnych lub okrągłych miejsce to zyskujesz, dzięki dostępowi do blatu.

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!